ZAHİDE YETİŞ "İYİLİK" PEŞİNDE | Ses MagazinSes Magazin

1 Aralık 2020 - 11:51

ZAHİDE YETİŞ “İYİLİK” PEŞİNDE

ZAHİDE YETİŞ “İYİLİK” PEŞİNDE
Son Güncelleme :

27 Mart 2019 - 1:28

22 views

Zahide Yetiş tüm kadınlar için “iyilik” hareketine katıldı

Zahide Yetiş, ülkemizdeki tüm kadınların ciltlerini “iyilik” sarsın diye başlatılan projenin Küçükçekmece durağında kadınlarla buluştu.

“Kötüler Giremez” sloganıyla yola çıkılan dermatoloji alanındaki farkındalık hareketi için Zahide Yetiş ve uzman dermatologlar bilgilendirme seminerinde kadınlarla bir araya geldi. Farkındalık hareketinin yeni durağı İstanbul, Küçük çekmece Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen etkinlikte, kadınlar hem kendi cilt bakımları hem de çocuklarının cilt bakımında doğru bildikleri yanlışları öğrenirken, cilt problemleri ile nasıl başa çıkabileceklerini deneyimlediler.

Etkinlikte ‘nden Doç. Dr. Nazan Emiroğlu halkın sorularını cevapladı. Doç. Dr. Nazan Emiroğlu, sağlıklı bir cildin doğru bir nemlendirmeden geçtiğini söyleyerek, seramidlerin ciltte muhafıza edilmesinin önemini vurguladı.

İyilik hareketi projesi kapsamında Zahide Yetiş ve uzman dermatologlar Türkiye’nin farklı noktalarında kadınlarla buluşacak ve kadınların merak ettikleri soruları cevaplayacaklar.

Cildinizin iyiliği için sloganı ile Türkiye’deki yolculuğuna başlayan CeraVe markası, Zahide Yetiş öncülüğünde ve uzman dermatologların tavsiyesi ile daha çok kadının cildi iyilik ile tanışsın diye herkesi bu harekete katılmaya davet ediyor.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.