YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY'DAN BERK OKTAY'A ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ MESAJI | Ses MagazinSes Magazin

1 Aralık 2020 - 04:39

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY’DAN BERK OKTAY’A ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ MESAJI

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY’DAN BERK OKTAY’A ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ MESAJI
Son Güncelleme :

29 Ekim 2020 - 12:03

103 views

Merve Özbey’in evindeki doğum günü kutlamasından sonra aşk yaşamaya başlayan Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay çiftinin ilişkileri mutlu bir şekilde devam ediyor. Yıldız Çağrı Atiksoy, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Berk Oktay’ın doğum gününü romantik bir mesajla kutladı. Atiksoy’un “Merhaba en sevgili, eve hoş geldin” sözleriyle başlayan mesajı sosyal medyayı sallayarak çiftlerin imrenmesine neden oldu.

Merve Özbey’in evindeki doğum günü kutlamasında yakınlaşan oyuncu Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy’un samimi halleri kısa sürede aşka dönüştü.

Şubat ayında avukat Merve Şarapçıoğlu’ndan boşanan ve meslektaşı Atiksoy ile yeni bir aşka yelken açan Oktay, 38 yaşına bastı.

Oktay’ın sevgillisi Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımda bulunarak oyuncunun doğum gününü kutladı.

İşte o mesaj:

“EVE HOŞ GELDİN” Atiksoy, Berk Oktay ile pozunu yayınlayarak altına sözleri ekledi: Merhaba en sevgili; Eve hoş geldin Biliyorum çok uzun sürdü Yüzyıl gibi… Biraz yanmamız gerekti ve biraz incinmemiz… Belki biraz eş zamanlı da olsa, ayrı büyümemiz ve ders almamız başka hayatların içinden geçerken Kıvrıla kıvrıla ve kıvranarak içinden geçtiğimiz yangınların, depremlerin… Aslında hepsinin bizi bir araya getirmek için düzenlenmiş bir oyun olduğunu görebiliyor musun? Tanrı’nın eli İlahi plan ne muhteşem çalıştı bizim için Bunu hissettin mi? Dünya’nın en tepesine çıkmış gibiyim ya da kutuplardan dünyaya bakar gibi… Sadece sevgiyi görüyorum. Seni bana getiren herkesi ve her anı kutsuyorum Eve hoş geldin en sevgili ve eve hoş geldim Göğüs kafesine düştüğüm an ve alnının ortasında yazılmış ismin gücüyle seni çok seviyorum Nerede olursak olalım, biz hep evimizde olacağız Ve şölen gibi hayat tam orada ve göğüs kafesinin içinde Varlığımıza şükran doluyum ve sevgiyle doluyorum Her şeyin içinden geçiyorum ve her şey içimden geçiyor bir bir Kapıdan geçiyorum ve ilahi kapılardan… Artık biliyorum İsmin gücüyle ruhuna değmesi için Sonsuzca verdiğin sevgiyi kalbime koyuyorum Merhaba ve eve hoş geldin en sevgili

Çift, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının, “Nasıl tanıştınız?” sorusuna “Her şey çok yeni. Enerjimiz güzel. Merve Özbey’in doğum günü bizi tekrar buluşturdu. Mutluyuz” yanıtını vermişti.

Muhabirlerin, “İlk adımı kim attı?” sorusuna ise ikiliden Yıldız Çağrı Atiksoy, “Karşılıklı oldu” demişti.

Atiksoy, “Arkadaşımızın doğum gününde bir araya geldik. Duygularımızı birbirimizden saklama gereği de duymadık” şeklinde konuşmuştu.

Kaynak:habertürk

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.