VEYRON HOTELS & SPA MISS LAYD GÜZELLERİNE KAPILARINI AÇTI… | Ses MagazinSes Magazin

1 Aralık 2020 - 06:23

VEYRON HOTELS & SPA MISS LAYD GÜZELLERİNE KAPILARINI AÇTI…

VEYRON HOTELS & SPA MISS LAYD GÜZELLERİNE KAPILARINI AÇTI…
Son Güncelleme :

29 Eylül 2016 - 19:03

Türkiye’nin kaliteli oteller zincirine katılan genç ve kaliteli otellerden biri olma özelliği taşıyan Veyron Hotels & Spa yepyeni bir model yarışmasına kapılarını açtı. Ünlü ve ödüllü koreograf Erez Eğilmez’in hazırladığı yarışmanın adı MISS LADY. Bu hazırlık döneminde ünlü koreografın yardımcılığını Emre Çadır üstleniyor.
20 birbirinden güzel kızın hazır olduğu yarışma öncesi Veyron Hotels & Spa da kampa giren güzeller Erez Eğilmez’in bir aydır hazırladığı çok özel şov ve koreografiyi 4 Ekim Salı akşamı Suada’da gerçekleştirmek için sıkı çalışıyorlar. yarışmasının genç ve başarılı organizatörü Savaş Ağca gerçekleşecek yarışmanın ilk ayağının Türkiye adına çok önemli olduğunu ve 1. Seçilecek güzelin dünya yarışmasına Kıbrıs’ta gerçekleştirecek müjdesini verdi.
Erez Eğilmez yarışmacı güzellerden bir hafta önce Veyron Hotels & Spa ya yerleşerek bu çok özel yarışmaya kendini erken kampa aldı. Bu güzel otelde çok güzel bir misafirperlik ve destek gördüğünü söyleyerek kendini evinde gibi hissetmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Bu moralle çok güzel şovlar ve süper bir koreograf hazırladığını açıklayan Erez Eğilmez 4 Ekim akşamı MISS LADY GÜZELLİK yarışmasını Kuruçeşme Suada’da kaçırılmamasını tavsiye etti. Miss Lady’nin genel koordinatörlüğünü Burcu Sütgel üstleniyor..

2016-09-16-photo-00000112

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.