TRUMP'TAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI: BÜYÜK BİR KUTLAMA HAZIRLIYORUZ | Ses MagazinSes Magazin

1 Aralık 2020 - 11:00

TRUMP’TAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI: BÜYÜK BİR KUTLAMA HAZIRLIYORUZ

TRUMP’TAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI: BÜYÜK BİR KUTLAMA HAZIRLIYORUZ
Son Güncelleme :

04 Kasım 2020 - 11:11

42 views

Gelen son dakika bilgisine göre; ABD Başkanı Trump yaptığı açıklamada, seçimlerde kritik eyaletlerde kazanmaya çok yaklaştıklarını, yolsuzluklardan şüphelendiğini ve gerekirse Yüksek Mahkemeye taşıyacaklarını bildirdi. Trump açıklamasında Büyük bir kutlama yapmaya hazırlanıyoruz. Sonuçlar harika ve dışarı çıkıp kutlama yapmaya hazırız. Büyük bir başarı. Bu bir rekor, daha önce böyle bir başarı kazanılmadı.” ifadelerini kullanarak müjdeye yaklaştıklarının haberini verdi.

 

Donald Trump konuşma yapmak üzere kürsüye geldi. Trump kendisine oy veren milyonlara teşekkür etti. Trump, ailesine ve başkan yardımcısına teşekkür etti.

İşte Trump’ın konuşmalarından satır başları:

 

SONUÇLAR HARİKA

 

“Büyük bir kutlama yapmaya hazırlanıyoruz. Sonuçlar harika ve dışarı çıkıp kutlama yapmaya hazırız. Büyük bir başarı. Bu bir rekor, daha önce böyle bir başarı kazanılmadı.

Kazanacağımızı beklemeyen eyaletleri kazandık. Florida, Ohio ve Teksas’ı kazandık. Giorgia’yı da kazandığımız kesinleşti. Bizi asla yakalayamazlar. Kuzey Carolina’yı da kesin olarak kazandı.Pensilvanya’yı büyük bir farkla kazanıyoruz. Pensilvanya’yı büyük bir farkla kazanıyoruz. Bize yakın bile değiller, yakalamaları imkansız. Michigan’ı da kazanıyoruz, rakamlara baktım, öndeyiz. Wisconsin’i de kazanıyoruz. Üstelik buna ihtiyacımız bile yok. Açık söylemek gerekirse biz bu seçimi kazandık.”

 

Kaynak: milliyet

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.