TRUMP: TEST İÇİN BİR NEDEN HİSSETMEDİM | Ses MagazinSes Magazin

23 Kasım 2020 - 21:36

TRUMP: TEST İÇİN BİR NEDEN HİSSETMEDİM

TRUMP: TEST İÇİN BİR NEDEN HİSSETMEDİM
Son Güncelleme :

11 Mart 2020 - 10:33

11 views

Başkan Donald Trump yatpığı açıklamada, Beyaz Saray doktorunun test yaptırmak için hiçbir sebep görmediğini, kendisini iyi hissettiğini söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisine koronavirüs bulaşıp bulaşmadığına dair herhangi bir endişesinin olmadığını belirtti.

“KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM”

Trump, “Bunun çok önemli bir durum olduğunu sanmıyorum. Olduğuna inansaydım yaptırırdım. Test yaptırmak için hiçbir neden hissetmiyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

Beyaz Saray doktoruna muayene olduğunu ifade eden Trump, “Müthiş bir adam, çok yetenekli. Test yaptırmak için hiçbir neden görmediğini söyledi. Hiçbir belirti yok, hiçbir şey yok.” dedi.

MECLİS ÜYESİNDE KORONAVİRÜS !

ABD Başkanı Donald Trump’ın, geçtiğimiz ay Washington’daki Muhafazakar Politik Eylem Konferansı’nda (CPAC) koronovirüs testinin pozitif sonuç verdiği belirtilen bir kişiyle temas kurduktan sonra karantinaya alınan en az 3 kişiyle, yakın zamanda temas kurduğu biliniyor. Ayrıca birkaç gün önce Trump’ın el sıkıştığı ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Doug Collins de koronavirüs nedeniyle karantina altında bulunuyor.

Kaynak: EnsonHaber

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.