ŞULE ZORLU EŞİYLE BOŞANDI | Ses MagazinSes Magazin

16 Mayıs 2021 - 04:45

ŞULE ZORLU EŞİYLE BOŞANDI

Şule Zorlu babasının itirazlarına aldırış etmeden evlendiği Serdar Cümbüş ile boşanma davasında anlaşmalı olarak evliliğini…sesmagazin.com’da

ŞULE ZORLU EŞİYLE BOŞANDI
Son Güncelleme :

01 Mayıs 2021 - 15:59

Zorlu Holding’in patronu Ahmet Nazif Zorlu’nun kızı Şule Zorlu, babasının itirazlarına aldırış etmeden evlendiği Serdar Cümbüş ile 1 yıldır devam eden boşanma davasında anlaşmalı olarak evliliğini bitirdi. Şule Zorlu, 2009 yılında Washington’daki Türk Konsolosluğu’nda Serdar Cümbüş ile dünyaevine girmişti.

Düğünleriyle adlarından söz ettiren çiftin 2010 yılında oğulları Ali, 2015’te de Ömer doğmuştu. Evlilikleri kötüye giden çift, yollarını ayırdı. Sabah’a yer alan habere göre, Holdingdeki hisselerini 2009 başında 40 milyon liraya babasına devrederek Zorlu’dan ayrılan Şule Zorlu, babasının itirazlarına rağmen Cümbüş ile evlenmişti. Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu da kızı Şule Hanım ile iki yıl konuşmamıştı. İlk torunu dünyaya geldiğinde kızıyla barışan Zorlu’nun, damadına olan küskünlüğü ise ikinci torunu olacağını öğreninceye kadar sürmüştü.

(Kaynak:haberler.com)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.