SON DAKİKA: SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA YENİ VAKA SAYISINI AÇIKLADI ! | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 19:06

SON DAKİKA: SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA YENİ VAKA SAYISINI AÇIKLADI !

SON DAKİKA: SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA YENİ VAKA SAYISINI AÇIKLADI !
Son Güncelleme :

17 Mart 2020 - 9:30

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs testi pozitif çıkan yeni vaka sayısını açıkladı. Bakan Koca, toplam 47 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni vakaların olduğunu ve toplam sayıyı akşam saatlerinde açıklayacağını söylemişti. Sağlık Bakanı Koca, yaptığı açıklamayla 47 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi.

TOPLAM 47 VAKA !

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün 29 yeni konulduğunu açıkladı. Yeni tanılarla birlikte koronavirüs testi pozitif çıkanların sayısı 47’ye ulaştı.

İşte Bakan Koca’nın mesajı;

Bugün 29 yeni tanı kondu. Yeni tanı konanlarla birlikte toplam hasta sayımız 47 oldu. Son 29 vakanın tamamı doğrudan veya dolaylı olarak ABD, Ortadoğu ve Avrupa temaslıdır, 3’ü Umreden döndü. Yurt dışı teması risk olmaya devam edecek. Tedbirleri sıkı uygulayalım.

“TEDBİRLERİ SIKI TUTALIM”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı ikinci açıklamada, tedbirlerin sıkı tutulması gerektiğini vurguladı.

TESPİT EDİLEN HER VAKA TOPLUM İÇİN RİSK OLMAKTAN ÇIKMIŞTIR. Her yeni tanı üzücü fakat sizin için bir güvencedir. Salgınlarda olaylar panikle kontrolden çıkar. Tedbir ve panik, birbirinin zıttıdır. Tedbirleri SIKI tutalım. Virüsle temas ihtimalini SIFIRLAYALIM.

Kaynak: AhaberYORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.