MUHTEREM NUR HAYATINI KAYBETTİ | Ses MagazinSes Magazin

1 Aralık 2020 - 11:24

MUHTEREM NUR HAYATINI KAYBETTİ

MUHTEREM NUR HAYATINI KAYBETTİ
Son Güncelleme :

20 Mart 2020 - 14:49

15 views

Ünlü arabeskçi Müslüm Gürses’in sinema sanatçısı olan eşi Muhterem Nur, yoğun bakımında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Uzun süredir tedavi altında bulunan Müslüm Gürses‘in hayat arkadaşı Muhterem Nur, bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü İstinye Devlet Hastanesi’nde, çoklu organ yetmezliği sebebiyle hayatını kaybetti.

‘ÇABUK ÖLMEM İÇİN DUA EDİN’

Muhterem Nur, Müslüm Gürses’in vefatının ardından dikkat çeken bir açıklama yaparak, “Ne olur, eğer beni seviyorsanız çabuk ölmem için dua edin. Ben Müslüm’süz yaşayamam. 30 yıl boyunca hiç ama hiç ayrılmamıştık. 4 aydır ondan ayrı, ölü gibiydim zaten. Artık yaşamamın hiçbir anlamı kalmadı. Geçen gün rüyamda beyaz kefenle onu görmüştüm, vedalaşmıştım. Kuşlar gibi elimden uçup gitti. Dün gece hiç uyuyamadım, sabah da öldüğünü söylediler.” demişti.

ZOR GÜNLER GEÇİRDİ

Müslüm Gürses, 2013 yılında enfeksiyon ve organ yetmezliği nedeniyle aylardır yoğun bakımda tutulduktan sonra hayatını kaybetmişti. Ünlü arabeskçinin vefatından sonra eşi Muhterem Nur ise oldukça zor günler geçirdi.

Müslüm Gürses ile Muhterem Nur isimleri, yıllardır hiç ayrı anılmadı.

Müslüm Gürses’in hayatını kaybetmesi bile bu dillere destan aşkı bitiremedi. Muhterem Nur, ona olan aşkını her fırsatta dile getiriyordu. Geçtiğimiz günlerde Müslüm Gürses, ölüm yıl dönümünde mezarının başında hayranları tarafından anıldı ve aralarında büyük aşkı Muhterem Nur yoktu. Hastalığı nedeniyle ilk defa sevdiğinin ziyaretine gidememişti.

Kaynak: EnsonHaber

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.