MERAL AKŞENER'DEN ERKEN SEÇİM'E İLİŞKİN AÇIKLAMADA | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 19:46

MERAL AKŞENER’DEN ERKEN SEÇİM’E İLİŞKİN AÇIKLAMADA

MERAL AKŞENER’DEN ERKEN SEÇİM’E İLİŞKİN AÇIKLAMADA
Son Güncelleme :

23 Ekim 2020 - 10:52

30 views

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf ziyaretlerine devam ettiği Bolu’da erken seçim tartışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Akşener, seçimin 2023’e kalmadan yapılacağını belirterek Bizim ülkemizde iktidar mensupları en şiddetli şekilde ‘seçim zamanında’ diye bağırırsa bilin ki çok hızlı seçime gidilir. Böyle bir sistemin yürümesi mümkün değil. Seçim 2023’e kalmadan olacaktır.”

 

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bolu’da esnaf ziyareti gerçekleştirdi, partililerle bir araya geldi.

Kent merkezinde İsmet Paşa Caddesi ile Dörtdivan ilçesinde esnafı ziyaret eden Akşener, daha sonra Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile makamında bir araya geldi.

İyi Parti Lideri Akşener daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“SEÇİM 2023’E KALMADAN OLACAKTIR”

Bir gazetecinin erken seçim tartışmalarına ilişkin sorusu üzerine Akşener, şunları kaydetti:

“Sayın Kılıçdaroğlu doğru yere ateş etti. Biliyorsunuz bizim ülkemizde seçimleri fısıldayan adam sayın Devlet Bahçeli. O nedenle oradan yürüyor. Sayın Erdoğan’dan talep etmiyor, sayın Bahçeli’den talep ediyor. Bu çok doğru strateji ve taktik. Kendisini kutluyorum çünkü işin sahibiyle konuşuyor. Bizim ülkemizde iktidar mensupları en şiddetli şekilde ‘seçim zamanında’ diye bağırırsa bilin ki çok hızlı seçime gidilir. Böyle bir sistemin yürümesi mümkün değil. Seçim 2023’e kalmadan olacaktır.”

 

Kaynak:Ensonhaber

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.