KENAN DOĞULU'DAN EŞİ BEREN SAAT'E DOĞUM GÜNÜ MESAJI ! | Ses MagazinSes Magazin

29 Kasım 2020 - 07:19

KENAN DOĞULU’DAN EŞİ BEREN SAAT’E DOĞUM GÜNÜ MESAJI !

KENAN DOĞULU’DAN EŞİ BEREN SAAT’E DOĞUM GÜNÜ MESAJI !
Son Güncelleme :

26 Şubat 2020 - 17:33

18 views

Ünlü popçu  Kenan Doğulu  eşi Beren Saat’in doğum gününde  sosyal medya üzerinden sevgi dolu bir paylaşımda bulundu. Boşanma kararlarından son anda vazgeçen çiftten Doğulu, paylaşımında eşine olan aşkını duyurdu. Ünlü şarkıcının paylaşımı gözleri yaşarttı.

Aşklarına kaldıkları yerden devam eden Kenan Doğulu ve Beren çiftinden hayranlarını mutlu eden bir paylaşım daha geldi. Geçtiğimiz yıl Beren’in doğum gününde patlak veren kriz bu yıl yerini romantik ve aşk dolu paylaşıma bıraktı.

2014 YILINDA NİKAH MASASINA OTURDU

2014 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin arasındaki sorun, geçtiğimiz yıl güzel oyuncu Beren Saat’in doğum gününde ölen eski erkek arkadaşını paylaşmasıyla ortaya çıkmıştı.

BİRBİRLERİNE İKİNCİ ŞANSI VERDİLER

Evliliklerinde 8 ay sorun yaşayan ve hiç birlikte görüntülenmeyen Kenan Doğulu ve Beren Saat’in boşanacakları iddia edildi. Haklarında ihanet haberleri dahi çıkan çift ise kimseye aldırış etmeden evliliklerine ikinci bir şans verdi. Çift, ilk kez geçtiğimiz Kasım ayında sarmaş dolaş görüntülenmişti.

“İYİ Kİ SENİ YAŞAMA FIRSATIM OLMUŞ”

Aralarındaki buzları eriten ünlü çiftten Kenan Doğulu, eşi Beren Saat’in doğum gününde adeta aşkını haykırdı. Doğulu, Saat’le olan fotoğrafını paylaşıp altına “Çok seviyorum seni sevmeyi sevgilim. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve seni yaşama fırsatım olmuş. Harika bir yaşın daha olsun, güzel yüzün hep gülsün” notunu düştü. Şarkıcının bu paylaşımına beğeni ve yorum yağarken, takipçileri, ikiliyi tekrar mutlu gördüklerine sevindiklerini dile getirdi.

Kaynak: Haberler.com

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.