İBRAHİM ERKAL'I KAYBETTİK | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 07:31

İBRAHİM ERKAL’I KAYBETTİK

İBRAHİM ERKAL’I KAYBETTİK
Son Güncelleme :

09 Mayıs 2017 - 21:18

12 Nisan’da Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması geçirdiği anlaşılan 50 yaşındaki İbrahim Erkal, 25 gündür yoğun bakımda tedavi görüyordu. Sanatçının bu durumuyla ilişkili savcılık soruşturma başlatmış, cinayet masası dedektiflerinin araştırmasına göre şüpheli bir durum olmadığı sonucuna varılmıştı.
İki gün önce hastaneden yapılan açıklamaya göre İbrahim Erkal’in beyin ölümünün gerçekleştiğini yaşam destek ünitesine bağlı diğer organlarının hayati faaliyetlerine devam ettiği bildirilmişti. Bu kötü haberini duyan ünlü sanatçının sevenleri tedavi gördüğü hastaneye akın etmişti.
Beyin ölümü gerçekleşen sanatçının makine ile yaşatılan organlarının çok fazla dayanamayacağı söyleniyordu ki, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Necdet Sağlam, bugün AA muhabirine yaptığı açıklamada, beyin ölümü gerçekleşen Erkal’ın saat 22.10’da kalbinin de durduğunu belirterek, vefat ettiğini söyledi..
Sesmagazin.com olarak Sanat dünyasının çok sevilen sanatçısı İbrahim Erkal’e Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve sevenlerine baş sağlığı dileriz…

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.