HARBİYE'DE LATİN FIRTINASI ESTİ! | Ses MagazinSes Magazin

25 Kasım 2020 - 13:14

HARBİYE’DE LATİN FIRTINASI ESTİ!

HARBİYE’DE LATİN FIRTINASI ESTİ!
Son Güncelleme :

08 Ağustos 2016 - 10:25

Çeşme ve Bodrum’un ardından, yıldız yağmuruna İstanbul’da devam eden Turkcell Yıldızlı Geceler’in Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda ağırladığı ilk yıldız Latin müziğinin dev ismi Buika oldu. Yepyeni albümü “Vivir Sin Miedo” nun dünya turnesi kapsamında pazar akşamı İstanbullu müzikseverlerle buluşan dünyaca ünlü yıldız, güçlü sesiyle tam bir müzik ziyafeti yaşattı.

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler, Çeşme ve Bodrum’un ardından Ağustos ayı itibariyle İstanbul’daki yıldız yağmuruna başladı.

32 konserlik maratonu ile yazın en çok ses getiren etkinliği olan Turkcell Yıldızlı Geceler’in Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda ağırlayacağı ilk yıldız Latin müziğinin dev ismi Buika oldu.

Flamenko, caz ve soul müziğini harmanlayan Grammy ödüllü sanatçı, geçtiğimiz Pazar akşamı yeni albümü “Vivir Sin Miedo” nun dünya turnesi kapsamında İstanbullu müzikseverlerle buluştu.

Konser boyunca Türkiye’ye olan sevgisini sık sık dile getiren Buika’nın “Bu ülkede çok güzel bir enerji var ve sanırım sizden öğrenecek çok şeyimiz var cümleleri dakikalarca alkış aldı.

Dünyaca ünlü yıldız, güçlü sesi ile Harbiye’yi hınca hınç dolduran dinleyicilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

1470611047_IMG_0074 1470611121_IMG_0209

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.