EVLİLİK TARİHİ VEREN BARIŞ-NİSA AŞKINDA MUTSUZ SON | Ses MagazinSes Magazin

16 Mayıs 2021 - 09:27

EVLİLİK TARİHİ VEREN BARIŞ-NİSA AŞKINDA MUTSUZ SON

Survivor 2020 yarışmasında tanışıp, yarışmadan sonra aşk yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz hafta Kaş’a giden çiftin ayrıldığı…sesmagazin.com’da

EVLİLİK TARİHİ VEREN BARIŞ-NİSA AŞKINDA MUTSUZ SON
Son Güncelleme :

01 Mayıs 2021 - 12:12

Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı çiftinden hayranlarını üzecek bir haber geldi. Survivor 2020 yarışmasında tanışıp, yarışmadan sonra aşk yaşamaya başlayan çiftin ayrıldığı öne sürüldü. Snob Magazin’in haberine göre; Geçtiğimiz hafta Antalya’nın Kaş ilçesine tatile giden ikili tatil sonrası bazı konularda fikir ayrılıkları yaşadı. Sorunlarını çözemeyen ikilinin ilişkilerini noktaladığı iddia edildi. Ayrılık iddiası sonrası tüm gözler Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın yapacağı açıklamaya çevrildi.

Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda “Nisa Bölükbaşı ile evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna “Evliliğin daha 2 senesi var. Nisa benim için doğru kişi ama onun da bir okul sorunu var. Yarışmada olduğu için kaçırmıştı. Burada birkaç okulla görüşüyoruz. Burslu bir şekilde okumasını sağlamaya çalışıyoruz. Olursa burada olmazsa Çek’e gidecek. Şu an her şey yolunda gidiyor. Evlilik falan onlar çok ileriye dönük şeyler. Olursa, Nisa ile olur.” cevabını vermişti.

(Kaynak:magazinburada.net)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.