ERHAN ÇELİK KÜFÜRDEN ŞİKAYETÇİ OLDU | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 19:31

ERHAN ÇELİK KÜFÜRDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

ERHAN ÇELİK KÜFÜRDEN ŞİKAYETÇİ OLDU
Son Güncelleme :

10 Ocak 2018 - 15:34

15 views

ERHAN ÇELİK ŞİKAYET
Avukat Altın Mimir tarafından, Gülben Ergen ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Tolga Duğles’in aşk yazışmaları ve görüntülerini basına vermekle suçlanan Erhan Çelik’in son ifadesinde bomba açıklamalar ortaya çıktı.

Ünlü spiker, ifadesinde “Ufak bir araştırmayla görülecektir ki ‪Gülben Ergen – Tolga Duğles ilişkisi, Yasemin Duğles’in eşinin cep telefonundan aldığı uygunsuz görüntü ve mesajların ünlü bir müzik yapımcısı vasıtasıyla basına verilmesiyle kamuoyunun gündemine getirilmiştir.” dedi.

Dava dosyasında Avukat Altın Mimir’in konuşmaları da var…

Dava dosyasına giren bir tespit tutanağında, kendisini kadın hakları savunucusu olan avukat Altın Mimir ile Gülben Ergen’in telefon yazışmalarında küfür de deşifre oldu.

Yazışmalarda avukat Altın Mimir’in Gülben Ergen’e, Erhan Çelik ve avukatını kastederek “Erhan ve Emin’in a…na koyacağız” dediği yazılı…

Avukatı Altın Mimir’in bu sözlerine üç tane kırmızı kalp ve gülücükle cevap veren ve bugüne kadar annelik, kadınlık kavramı üzerinde çok duran Gülben Ergen’e ve kamu görevini ifa eden bir avukat kadına hiç yakışmadığını söyleyen ünlü haberci verdiği ifadesiyle avukat Altın Mimir’den de şikayetçi oldu.

AV ALTIN MİMİR

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.