DENİZ AŞAN'DAN YAZA ÖZEL ŞARKI "BUMERANG" | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 11:48

DENİZ AŞAN’DAN YAZA ÖZEL ŞARKI “BUMERANG”

DENİZ AŞAN’DAN YAZA ÖZEL ŞARKI “BUMERANG”
Son Güncelleme :

28 Temmuz 2016 - 14:42

29 views

Deniz Aşan, sözü kendisine, müziği Aslıgül Ayas’a, düzenlemesi ise Ali Tolga Demirtaş’a ait olan “Bumerang” şarkısıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Fotoğrafları Kemal Dedecan ve İlnur İskender imzası taşıyan, İngilizce versiyonla birlikte iki şarkının yer aldığı single, 19 Temmuz tarihinde DMC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda olacak.

Yönetmenliğini Talat Oflaz’ın üstlendiği, yaza özel renkli ve eğlenceli görüntülerin olduğu klipte, klibe özel hazırlanan kıyafetlerle ünlü sanatçılara eşlik eden dansçılar yer aldı.

Opera’dan Pop’a, Türk Sanat Müziği’nden Halk Müziği’ne kadar her tarzda şarkıyı başarıyla seslendiren sanatçı Deniz Aşan, yeni şarkısı “Bumerang”la 7’den 70’e herkesi coşturacağını söylüyor.

Birçok sanatçının albümlerinde yer alan eserleriyle müzik dünyasında adından sıkça bahsettiren Deniz Aşan, ‘Şimdi benim zamanım’ diyor. Sanatçı şarkı isminin Bumerang olmasının nedenini ise, günümüzdeki depresif şarkılardan sıkılan insanları eğlendirmeyi hedeflediğini ve şarkısının insanlar üzerinde yaratacağı pozitif etkinin tıpkı bir “Bumerang” gibi kendisine döneceğini söylüyor.

Müziğin yaşam biçimi olduğunu söyleyen sanatçı Deniz Aşan, ‘Müzik benim ruhuma o kadar işlemiş ki, hemen hemen 24 saatim müzikle geçiyor. Benim için müzik her şey demek. Aşk, tutku, yaşam, tüm dünyam müzik üstüne kurulu. Yaşamımı sevgi ve müzik üzerine kurdum.  İnsanların başta kulaklarında, sonra da ruhlarında güzel duygular uyandırıp bir şeyler katabiliyorsam ne mutlu bana’ diyor.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.