Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yeniden beraber | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 02:12

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yeniden beraber

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yeniden beraber
Son Güncelleme :

04 Ağustos 2016 - 17:24

11 views

2012 yılında evlenip 20 ay sonra boşanan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, yeniden birlikte oldukları konuşuluyor. Oğulları Kemal için sık sık bir araya gelen eski eşlerin aşkları küllerinden yeniden alevlendi.

Yaz başında ünlü komedyenin Bodrum Mandarin Oriental’daki lüks villasında, oğulları Kemal’le tatil yapan ikili geçtiğimiz haftalarda el ele göz göze romantik anlar yaşadığı iddia edildi. Yılmaz’la Yağtu’nun bu romantik anları aşkın fitilini yeniden ateşledi. Bu yakınlaşmadan dört yaşındaki oğulları Kemal’de çok mutlu olunca boşanan çift, ilişkilerini gözden geçirmeye karar verdi.

Ahu Yağtu, Kemal için Cem Yılmaz’ın Bodrum’daki evinde sürpriz bir parti düzenledi.

1470292688808 (1)

Kemal kardeş istiyor

İkili, minik oğulları Kemal’in mutluluğu için tekrar bir araya gelme kararı aldı. Şimdilik bu kararı gizleyen Cem Yılmaz’la Ahu Yağtu’nun barışmasına yakın dostlarının da çok sevindiği öğrenildi. Barışmada etkili olan Kemal’in yıllar sonra annesiyle babasını yeniden bir arada gördüğü için yüzünün güldüğü konuşulanlar arasında… Cem Yılmaz’la Ahu Yağtu’nun ilişkilerine ikinci bir şans vermesinde oğullarının kardeş isteğinin de rol oynadığı iddia edildi. Bu arada Ahu Yağtu, dün 4 yaşına giren Kemal için renkli bir doğum günü partisi düzenledi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.