BERKAY'DAN ÇARPICI SÖZLER ! | Ses MagazinSes Magazin

5 Aralık 2020 - 02:37

BERKAY’DAN ÇARPICI SÖZLER !

BERKAY’DAN ÇARPICI SÖZLER !
Son Güncelleme :

22 Mart 2020 - 15:34

14 views

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkıp kısa süre içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsünün Türkiye’de de görülmesinin ardından çoğu vatandaş önlem amaçlı evlerine kapandı.  

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı son açıklamada, vaka sayısının 947’ye ulaştığını ve 12 kişinin daha can verdiği haberini duyurdu.

EV KONSERLERİ

Yalın, Gökhan Türkmen, Sıla, Zeynep Bastık gibi bir çok ünlü isim geçirdiğimiz zor günlerde sosyal medya hesaplarından canlı konserler vererek neşemizi kaybetmemiz için çalışıp ‘evde kal’ mesajını verdi. Bunun yanı sıra ünlü popçu Berkay Şahin dışarı çıkan insanları görünce sitem eden bir paylaşımda bulundu.

 ŞAKA GİBİSİNİZ

Berkay paylaştığı fotoğrafın açıklamasında, “ Dışarıda hala gezenlere böyle bakıyorum.!! Bu ülkenin Sağlık Bakanı ve Devlet Başkanı çıkıp diyor ki #dışarıçıkmayın yaşlılar ile temasta bulunmayın evinizde kalın kalabalık ortamlara girmeyin J şaka gibi millet sanki tatil olmuşçasına sokakta hala…!!!! Sağlık sisteminin bu bilinçsiz kitle tarafından çökertilmemesi için en hızlı bir şekilde işlerimize dönebilmemiz için birlik ve bütünlüğümüzün endişesiz yeniden sağlanabilmesi için sokağa çıkma yasağı şart.! Kısa bir sürede olsa her şey yoluna koyulana dek şart şart şart..!!HAAA KİRA KONUSU KESİNLİKLE ÇÖZÜLMELİ MART NİSAN AYI HİÇBİR MÜLK SAHİBİ KİRA TALEP ETMEMELİ VE DEVLETİMİZ BUNU ŞART KOŞMALI.! FATURALAR MART NİSAN ÖDENMEMELİ.!! YEMEK İÇMEKSE ÜNV. ZAMANI SALÇA EKMEK İLE DOMATES PEYNİR İLE GÜNLER DEĞİL AYLARI YILLARI GEÇİRDİK.! EN SEVDİĞİMDE HALA OLDUĞU GİBİ DOMATES PEYNİR HAAA BİRDE PİLAVDI..! YANİ KİMSE AÇ KALMAZ.! ANLA ARTIK #EVİNDEKAL KAL Kİ BU SÜREÇ BİTSİN GİTSİN ALLAH’IN İZNİYLE @drfahrettinkoca ayrıca herkes evine ekmek götürmek için saatleri sayıyor.! Herseyin en hızlı şekilde bitmesi için lütfen bir süre evinizde kalın “ ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.