Aynur Aydın öyle bir klip çekti ki! Herkes konuşacak… | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 11:45

Aynur Aydın öyle bir klip çekti ki! Herkes konuşacak…

Aynur Aydın öyle bir klip çekti ki! Herkes konuşacak…
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2016 - 12:13

Emanet Beden albümüyle müzik piyasasına fırtına gibi giren Aynur Aydın sınırlarını Avrupa’ya taşımayı başardı. 2. Albümünün ikinci klipini İsveç’in Stockholm kentinde çeken Aynur Aydın dünyaca ünlü dansçılar eşliğinde ses getirecek bir klip çekti. 6 İsveçli 2 Beyonce dansçılarının katıldığı klip tam bir görsel şova dönüştü.

Çekimler Grand Hotel Stockholm ve Metro Station stüdyosunda gerçekleşti. “Damla Damla” şarkısına çekilen klip Türk standartlarının üstünde tam bir Avrupai’yi şekilde hazırlandı. Türk yönetmen Şenol Korkmaz ve görüntü yönetmeni Lael Utnik tarafından çekilen klip son yılların en dikkat çeken klibi olmaya aday.

20 kişilik teknik ekibin çalıştığı sette Aynur Aydın hem yorumuyla hem de dansçılara eşliği ile oldukça beğeni topladı. Aylarca Türkiye’de listelerde zirveden inmeyen genç sanatçı “Emanet Beden” albümüyle zirvede ki yerini korumaya devam ediyor. Yakında tüm müzik kanallarında yayına girecek olan “Damla Damla” şarkısı ve klipi izleyenlerin büyük beğenisini toplayacağı kesin. Genç şarkıcı ise kolları sıvadı ve üçüncü klip çalışmasının hazırlıklarına başladı bile. Ama hangi şarkısına klip çekeceğine yine hayranları karar verecek.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.