Ahmet Şafak'tan Reislere Şarkı! | Ses MagazinSes Magazin

28 Kasım 2020 - 11:57

Ahmet Şafak’tan Reislere Şarkı!

Ahmet Şafak’tan Reislere Şarkı!
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2016 - 19:09

10 views

Ahmet Şafak, yeni eseri ‘Reisler de Sever’ ile, 18 Ağustos Perşembe günü sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Yeni eserinde , her zaman olduğu gibi romantizmle vatan aşkını harmanlayan sanatçı, yine olağanüstü bir müzikaliteyi duygu ve zeka dolu sözlerle bütünleştirdi.

Hepimizin içinde yaşayan gizli sevdaların dile getirildiği eserin söz ve müziği Ahmet Şafak’a ait. Düzenlemede ise yeni neslin en önemli aranjörlerinden Volkan Sönmez imzası var.

Özellikle klibinin çekimleri daha sonraya bırakılan ‘Reisler de Sever’ isimli eser için, sosyal medaya üzerinden bir de klip yarışması düzenlenmesi planlanıyor. Şarkının lirik klibine, yine aynı tarihte İyi Müzik YouTube kanalından ulaşılabilir.

Sanatçının albüm dışında ilk seslendirdiği eser olan ‘Reisler de Sever’, 18 Ağustos Perşembe günü ilk kez ve sadece fizy.com’da sevenleriyle buluşacak. Esere 25 Ağustos’tan Türkiye ve dünya çapında 63 değişik  dijital müzik platformundan erişilebilecek.

Ahmet şafak Kimdir?

İstanbul’da doğdu.

İlk,orta ve Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi eğitimini yarıda bıraktı.

Müziğe 1998 yılında başladı.2000 yılında çıkardığı Yalnızkurt albümüyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.Yalnızkurt şarkısı çok sevildi,Türkiye’nin en çok konser yapan sanatçıları arasında yerini aldı.

Şu ana dek 12 albüm çıkardı.Albümlerindeki bütün şarkılar ekseriyetle kendisine aittir.12 albüm arasında yer alan ‘Şafak Türküleri’nde ülkemizin sevilen türkülerini seslendirdi.

Yurt dışında Avrupa’da ve  Azerbaycan’da sayısız konser verdi.

Ahmet Şafak,Kanal D’de “Avcı” dizisinde ve Kanal 7’de “Rabia” dizisinde yer alarak oyunculuk alanında da çalışmalar yaptı.

2002 yılında TGRT’de “Söz Müzik Ahmet Şafak” adlı  müzik eğlence programı sundu.

“Reisler de Sever “ Ahmet Şafak’ın albüm dışı çıkardığı ilk eseridir.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.