YILIN İLK VİP PARTİSİ | Ses MagazinSes Magazin

23 Ekim 2020 - 15:04

YILIN İLK VİP PARTİSİ

YILIN İLK VİP PARTİSİ
Son Güncelleme :

11 Mart 2017 - 7:49

İstanbul’un en şık otelleri arasında yer alan Shangri-La Bosphorus, VIP partiye hazırlanıyor. Lüksün ve eğlencenin bir arada sunulduğu parti, seçkin misafirlerini bekliyor.
Zodiac İstanbul Events grubu yılın ilk VIP partisi olan “Glamour VIP Party” ile 11 Mart cumartesi akşamı, konuklarına eğlenceli bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşecek partide misafirler, sabahın ilk ışıklarına kadar, 2000li yılların başından beri Retro müzikleri ile ünlenmiş DJ Halman ile 70’ler, 80’ler ve güncel Türkçe ve yabancı müzikler ile zamanda yolculuk yapacak.
Hazırlıklar Tamamlandı
Zodiac İstanbul Events grubu kurucularından Birsel Çiftçi ve Ufuk Karakadıoğlu, “Glamour VIP Party” için çok mutlu olduklarını vurgulayarak, “Gelecek özel misafirleri için günler öncesinden hazırlıklara başladık. VIP konseptli partimize yalnızca expatlar ve seçilen özel kişiler davet ediliyor. Parti için giyimde özel bir renk kısıtlaması olmamakla birlikte seçkin bir gece olacağı için spor-şık kıyafetler tercih edilebilir.” dedi. Ayrıca partinin giriş ücretinin 35 lira olduğu ve bu fiyata bir kadeh şarap, bir adet bira veya alkolsüz içeceğin dahil olduğu belirtildi.

Birsel ÇiftçiUfuk Karakadıoğlu

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.