Ünlü Aktör Antonio Banderas'ın Jet-ski Şovu | Ses MagazinSes Magazin

26 Ekim 2020 - 21:23

Ünlü Aktör Antonio Banderas’ın Jet-ski Şovu

Ünlü Aktör Antonio Banderas’ın Jet-ski Şovu
Son Güncelleme :

01 Ağustos 2016 - 14:13

Kullandığı ileri teknolojiyle sınırsız büyüklükteki yüzülebilir turkuaz lagünlerin düşük maliyetler ile inşa edilip işletilmesini sağlayan, dünyanın bu alandaki tek firması Crystal Lagoons, Hollywood yıldızı Antonio Banderas‘ı ağırladı.

Çekim maliyetlerinin bir kısmının crowdfunding ile finanse edildiği ilk Hollywood yapımı film olan Salty’nin başrolünde yer alan Banderas, Şili’de süren çekimlerde jet-ski üzerindeki heyecan dolu sahneleri Crystal Lagoons imzası taşıyan 80 bin metrekarelik dev lagünde gerçekleştirdi. Banderas’ın başrolü Olga Kurylenko’yla paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda ise Tomb Raider, Con Air gibi ünlü filmlerin yönetmeni Simon West var.

Beyaz kumsallar ile çevrili, sınırsız büyüklükteki yüzülebilir turkuaz lagünlerin düşük maliyetler ile inşa edilip işletilmesini sağlayan ve 2007’den bu yana teknolojisini dünyanın çeşitli ülkelerindeki geliştiricilere sunan Crystal Lagoons, Hollywood yıldızı ünlü oyuncu Antonio Banderas’ı ağırladı.

2017’de vizyona girmesi beklenen ve internet üzerinden 1,8 milyon poundluk bağış toplanarak hayata geçen Simon West’in yeni aksiyon-komedi filmi Salty’nin başrolünde dünyaca ünlü aktör Antonio Banderas yer alıyor. Çekim maliyetlerinin bir kısmının crowdfunding ile finanse edildiği ilk Hollywood filmi olma özelliği taşıyan Salty’nin çekimleri Şili’nin San Alfonso Del Mar tatil beldesinde yapıldı.

80 bin metrekarelik dev lagünde nefes kesen şov

80.000 metrekarelik dev lagünde jet skiye binerek kameraların karşısına geçen ünlü aktör Antonio Banderas nefes kesen görüntülere imza attı.

2007 yılında dünyanın en büyük yüzülebilir yapay lagünü olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren San Alfonso Del Mar gibi, dünyada ses getiren projelere imza atan Crystal Lagoons’un 60’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde projesi yer alıyor. Dev su kütlelerinin yüzülebilir olmasını sağlayan ve bu alanda dünyada rakibi olmayan Crystal Lagoons, özellikle deniz olmayan alanlara Maldivler’deki gibi beyaz kumsallar ile çevrili turkuaz ve berrak lagünleri ile deniz ortamını taşıyor. Gayrimenkul projelerini rakiplerinden ayrıştırarak satış fiyatlarında ve satış hızında artış sağlayan Crystal Lagoons, bu sayede projelerin karlılığını gözle görülür şekilde artırıyor. Crystal Lagoons, Türkiye’deki ilk proje lansmanını sonbaharda yapmaya hazırlanıyor.

Crystal Lagoons Hakkında:

Crystal Lagoons’ün geliştirdiği teknoloji sayesinde sınırsız büyüklükte berrak ve turkuaz lagünler çok düşük maliyetler ile inşa edilip işletilebilmektedir. Crystal Lagoons lagünlerinde yüzmenin yanı sıra kano, yelken, wind-surf, jet-ski, cable-ski gibi her türlü su sporu yapılabilmektedir. Etrafı beyaz kumsallarla çevrili turkuaz berrak lagünler sayesinde Maldivler’in tropik deniz ve plaj ortamı artık dünyanın herhangi bir yerinde yapay olarak geliştirilebilmektedir. Crystal Lagoons’ün 2005 yılında geliştirdiği patentli teknolojisi bu alanda dünyadaki tek teknoloji olma özelliğini koruyor. Dünya genelinde gayrimenkul ve turizm sektörüne yönelik 60’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde projesi bulunan Crystal Lagoons, ekonomiye değer katmanın yanı sıra global gayrimenkul sektörünün de gelişmesine katkı sağlıyor.

1470042570_SAM_2 1470042229_CrystalLagoons_gorsel__3_ 1470042227_CrystalLagoons_gorsel__2_ 1470042233_CrystalLagoons_gorsel__1_ 1470042232_CrystalLagoons_gorsel__4_

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.