Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri düeti | Ses MagazinSes Magazin

29 Ekim 2020 - 20:45

Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri düeti

Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri düeti
Son Güncelleme :

21 Eylül 2016 - 21:05

‘TUNA KİREMİTÇİ VE ARKADAŞLARI’ Projesinin Yepyeni Şarkısı Gonca Vuslateri Düeti: “SANA DAİR”

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin Pamela ve Özge Fışkın düetleri sonrası yepyeni videosu, Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri düeti ‘Sana Dair’ 21 Eylül Çarşamba günü tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri “Sana Dair” şarkısı indirme linki; https://we.tl/cuTqwjSPfF

Her ay başka bir bestesiyle müzikseverlerle buluşacak Tuna Kiremitçi, projenin 3. şarkısını, 90’lı yılların kült gruplarından Kumdan Kaleler’in sözü ve müziği Tuna Kiremitçi’ye ait şarkısı “Sana Dair”i ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile seslendirdi. Şarkı, aşka ve özgürlüğe duyulan özlemi anlatıyor.

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendirecek olan Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaşacak. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımlayacak. 10 aylık bir albüm maratonu!

Bu ilginç yolculuk sonradan ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ adı altında, Pasaj Müzik etiketiyle bir albümle müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’nın yolculuğu Öykü Gürman, Jehan Barbur, Gülçin gibi önemli sanatçıların eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi’nin yeni şarkılarının yanısıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alacak.

Kiremitçi geçtiğimiz ay yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti.”Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” projesi bu modern şehir ozanının seyir defteri.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.