Tarık Akan'dan üzücü haber | Ses MagazinSes Magazin

26 Ekim 2020 - 22:43

Tarık Akan’dan üzücü haber

Tarık Akan’dan üzücü haber
Son Güncelleme :

26 Ağustos 2016 - 14:09

Türk sinemasının usta oyuncusu Tarık Akan’dan sevenlerini üzecek bir haber geldi. Biraz önce ulaştığımız Türk sinemasının efsane ismi Tarık Akan hastalığı doğrularken konuyla ilgili başka bir açıklama yapmak istemediğini  söyledi.

Türk sinemasının bir dönemine damga vuran 66 yaşındaki efsane aktör Tarık Akan cephesinden üzücü bir haber geldi. Uçankuş TV’nin ‘İki Kadın Arasında’ programının haberine göre, yakışıklı oyuncunun akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Tarık Akan, hastalığına teşhis konulduktan ve tedaviye başladıktan sonra Bodrum’daki yazlığına kapandı. Efsane oyuncunun yazlığından dışarı çıkmadığı kimseyle görüşmediği öğrenildi. Kansere karşı büyük savaş veren usta oyuncuyu başta bir dönem kendisi gibi oyunculuk da yapan oğlu Barış Üregül olmak üzere ailesi yalnız bırakmıyor.

TARIK AKAN Miliyet.com.tr’ye KONUŞTU

Biraz önce ulaştığımız Türk sinemasının efsane ismi Tarık Akan hastalığı doğrularken, “Soruya cevap verip telefonu kapatacağım, çıkan haber doğru” dedi. Usta isim konuyla ilgili başka bir açıklama yapmak istemediğini söyledi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.