SERENAY SARIKAYA'YA CEM YILMAZ SORULDU ! | Ses MagazinSes Magazin

23 Ekim 2020 - 10:52

SERENAY SARIKAYA’YA CEM YILMAZ SORULDU !

SERENAY SARIKAYA’YA CEM YILMAZ SORULDU !
Son Güncelleme :

06 Mart 2020 - 17:09

Annesinin doğum günü organizasyonundan çıkarken objektiflere takılan Serenay Sarıkaya, kendisini Cem Yılmaz’la yan yana görüntüleyemeyen basın mensuplarına “Bu zamana kadar nasıl yakalayamadınız onu merak ediyorum” diyerek sert bir tepki gösterdi

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla her daim adından söz ettiren güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, annesinin doğum gününü kutladığı mekanda basın mensuplarıyla sohbet etti. Cem Yılmaz‘la ilgili sorulara cevap veren Sarıkaya, yan yana görüntülenmemeleriyle ilgili de dikkat çeken bir açıklama yaptı.

“SİZİ BİRLİKTE GÖRÜNTÜLEYEBİLECEK MİYİZ ? “

Kerem Bursin ile yollarını ayırdıktan sonra kendisinden 18 yaş büyük olan Cem Yılmaz’la aşk yaşamaya başlayan Serenay Sarıkaya, önceki akşam muhabirlerle sohbet etti. Sarıkaya, “Sizi birlikte görüntüleyebilecek miyiz?” sorusuna “İnşallah. Bu zamana kadar nasıl yakalayamadınız onu merak ediyorum” cevabını verdi.

“BİZİM PARAVAN İSTEĞİMİZ OLMADI “

Geçtiğimiz akşam bir alışveriş merkezindeki restoranda buluşan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz’ın olduğu bölüm mekanın görevlileri tarafından paravanla kapatıldı. Bu konu hakkında da konuşan Sarıkaya, “Sizin bildiğiniz kapılardan çıkmıyor olabiliriz. Siz her yer kapatmıştınız haberim var. Bizim paravan isteğimiz olmadı. Onlar (mekan görevlileri) kendileri bir hassasiyet geliştirmiş olabilirler” dedi.

Kaynak: Haberler.com

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.