ÖZCAN DENİZ SEVGİLİSİYLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ « Ses Magazin

16 Haziran 2021 - 13:20

ÖZCAN DENİZ SEVGİLİSİYLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Geçtiğimiz haftalarda kendisinden 23 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar’a aşkını ilan eden Özcan Deniz, genç sevgilisiyle…www.sesmagazin.com’da

ÖZCAN DENİZ SEVGİLİSİYLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ
Son Güncelleme :

11 Haziran 2021 - 18:29

Geçtiğimiz haftalarda kendisinden 23 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar’a aşkını ilan eden Özcan Deniz, genç sevgilisiyle görüntülendi. Deniz, muhabirlerin ısrarlı sorularına yanıt vermezken sevgilisi de kameralardan kaçmak için her yolu denedi. Eski eşi Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemelik olan 49 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz haftalarda kendisinden 23 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar‘a aşkını ilan etmişti.

 

 

Özcan Deniz'in genç sevgilisi ile ilk kez görüntülendi! Kamerayı gören İranlı model kaçmak için yer aradı

Çift önceki gün ilk kez yan yana görüntülendi. Sevgilisinin fotoğrafının altına yorum yapan Özcan Deniz, “Tam ‘kaybettim’ dendiği an bulunansın. Vicdansın, baharsın, denizsin, kumsalsın… Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın… İyi ki de ‘inatsın’, sabırsın. Onca ‘yok’luğa sahipleri arasında nadide bir ‘var’sın…” ifadelerini kullanarak aşkını ilan etmişti. Deniz, 26 yaşındaki İranlı moda tasarımcısı ile Fulya’daki bir galeride objektiflere takıldı. 26 yaşındaki İranlı modacının kameralardan hızlıca kaçması dikkat çekerken, oyuncudan da sorulara yanıt gelmedi.

kaynak:haberler.com

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.