MUSTAFA CENGİZ HASTANEYE KALDIRILDI | Ses MagazinSes Magazin

25 Kasım 2020 - 08:42

MUSTAFA CENGİZ HASTANEYE KALDIRILDI

MUSTAFA CENGİZ HASTANEYE KALDIRILDI
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2020 - 14:37

15 views

Geçtiğimiz günlerde beyin ameliyatı geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, şimidi de kanamasından dolayı hastaneye kaldırıldı.

Beyninde tespit edilen üç ur sebebiyle bir ameliyat geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, cuma günü hastaneden taburcu edilmişti.

Hastanede kaldığı süre içerisinde çok kapsamlı tetkikleri yapılan sarı-kırmızılı kulübün başkanının, kemoterapi görmesi nedeniyle olumsuz bir reaksiyon yaşandığı ve bu nedenle dün acilen yeniden hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Başkan Cengiz’in, mide kanaması nedeniyle bir kez daha ameliyat edildiği belirtildi.

GALATASARAY AÇIKLAMA YAPTI

Konuyla ilgili resmi site üzerinden bir açıklama yapan Galatasaray Kulübü, şu ifadelere yer verdi:

”Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz bu sabah ameliyata alınmış olup, operasyon halen devam etmektedir. Başkanımızın genel sağlık durumu hakkında gerektiği takdirde bilgilendirme yapılacaktır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.”

ALİ KOÇ HEMEN ZİYARET ETTİ

Mustafa Cengiz’in Nişantaşı’nda bir hastaneye götürüldüğü ve bu sabah ameliyata girdiği öğrenilirken, Cengiz’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un olayı duyunca kendisini ilk ziyaret edenler arasında olduğu belirtildi.

Kaynak: EnsonHaber

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.