KYLIE JENNER, EL DEZENFEKTANI ÜRETİYOR ! | Ses MagazinSes Magazin

30 Ekim 2020 - 11:24

KYLIE JENNER, EL DEZENFEKTANI ÜRETİYOR !

KYLIE JENNER, EL DEZENFEKTANI ÜRETİYOR !
Son Güncelleme :

02 Nisan 2020 - 13:45

ABD uyruklu star Kylie Jenner, tüm dünyaya yayılan koronavirüsü fırsata çevirerek kozmetik üretimi faaliyetini  durdurarak el dezenfektanları üretmeye başladı.

Verdiği pozlarla sık sık adından söz ettiren Kylie Jenner, dünyaya yayılan ve 40 binden fazla kişinin canına mal olan koronavirüsle mücadele etmek için kozmetik üretimini durdurup, el dezenfektanı üretimine başladı.

KRİZİ FIRSATA ÇEVİRDİ

Kardashian/Jenner ailesinin 22 yaşındaki üyesi, ana şirket Coty ile annesi Kris Jenner’la birlikte yönettikleri Kylie Cosmetics ve Kylie Skin’in şu an için makyaj ürünleri üretmeyi bıraktı. Geçtiğimiz günlerde koronavirüsle mücadele edilmesi için hastanelere 1 milyon dolar bağışta bulanan Kylie Jenner, California’daki hastanelerde kullanılması için el dezenfektanı üretimine geçti.

SALGINDA MÜCADELE

Yeni girişimlerinden bahseden marka temsilcisi, şirketlerinin kendilerini salgınla mücadele çalışanlarının ihtiyacına adadığını belirtti. Ayrıca temsilci, el dezenfektanı üretiminin kozmetik ürünlerinin üretimini etkilemeyeceğini de sözlerine ekledi.

KORONAVİRÜSE MÜCADELE İÇİN 1 MİLYON DOLAR BAĞIŞ YAPTI

Koronavirüse karşı günlerdir evinden çıkmayarak çağrıda bulunan Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde koronavirüse karşı mücadele eden sağlık çalışanlarını desteklemek için 1 milyon dolar bağış yapmıştı.

Kaynak: Haberler.com

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.