'KIZ' ARKADAŞIMA AŞIĞIM' | Ses MagazinSes Magazin

27 Ekim 2020 - 06:55

‘KIZ’ ARKADAŞIMA AŞIĞIM’

‘KIZ’ ARKADAŞIMA AŞIĞIM’
Son Güncelleme :

28 Temmuz 2016 - 17:19

Alacakaranlık’ serisinde canlandırdığı Bella karakteriyle tanınan 26 yaşındaki dünyaca ünlü aktris Kristen Stewart, kız arkadaşı Alicia Cargile’e deli gibi aşık olduğunu ilk kez açıkladı.

Eski asistanı Alicia Cargile ile 2015 yılından beri birlikte olduğunu ve ekim ayında ayrıldıktan sonra kısa zaman içinde yeniden bir araya geldiklerini söyleyen Kristen Stewart, artık ilişkisini saklamak istemediğini söyledi. Elle dergisinin İngiliz edisyonuna konuşan ünlü oyuncu, bir kız arkadaşı olduğunu ilk kez itiraf etti.

Mayıs ayında Fransız aktris ve müzisyen Soko ile kısa bir ilişki yaşayan Stewart, ilişkisini ilk kez açık etti. Oyuncu, “Sanırım kız arkadaşıma gerçekten aşığım. Birkaç kez ayrıldık ama sonra yeniden bir araya geldik ve bu kez tamam dedik” diyerek ilişkisini itiraf etti.

5799ee2e18c77366404a85e9

‘SAKLAMAK UTANMAK GİBİ OLUYORDU, BUNU İSTEMEDİM’

‘Alacakaranlık’ dizisindeki rol arkadaşı Robert Pattinson’la da bir ilişki yaşayan Stewart, kız arkadaşının onu çok daha fazla mutlu ettiğini söyledi: “Bir erkekle birlikte olduğum zaman ilişkiye ait özel detayların basitleştirilmesinden hoşlanmıyordum. Ancak bir kızla birlikte olduğumda iş değişti. Bunu saklamak sanki bu ilişkiden utanıyormuşum gibi göründü. Bu nedenle artık bunu saklamak gerektiğini düşünmüyorum. Hayatımı açık yaşamak beni daha mutlu biri yapıyor” dedi

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.