Kerem Bürsin'den sevgilisine büyük övgü | Ses MagazinSes Magazin

27 Ekim 2020 - 03:56

Kerem Bürsin’den sevgilisine büyük övgü

Kerem Bürsin’den sevgilisine büyük övgü
Son Güncelleme :

05 Ağustos 2016 - 9:57

Kerem Bürsin, Nejat İşler’le ‘İkimizin Yerine’ filminde rol alan sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya, “Onu çok farklı göreceksiniz. Serenay harika ve büyüleyici oynamış” sözleriyle övgüler yağdırdı

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya çifti, önceki akşam Akaretler bir restoran çıkışı objektiflere takıldı. Başrolünü Nejat İşler’le paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ filmi için çok emek verdiklerini söyleyen Sarıkaya, “Sinemaya aşık bir oyuncu olarak sırtlandığım ilk filmim. Yolumu açmaya gayret eden, bana yoldaş olan, koruyup kollayan Nejat İşler’e teşekkür ederim” dedi. Araya giren Bürsin, “Serenay’ı çok farklı göreceksiniz. Harika ve büyüleyici oynamış” diyerek sevgilisine destek oldu.

Yeni projesinde Hazal Kaya’yla kamera karşısına geçeceği konuşulan Bürsin, “Yakında ekranda olacağım, sürpriz projelerimiz var, üzerinde çalışıyoruz. Ancak Hazal Kaya’yla oynayacağımı kim, neden uydurdu bilmiyorum. Öyle bir şey yok. Farklı bir diziyle seyirci karşısında olacağım” şeklinde konuştu. İkili, “Evlilik ne zaman?” sorusuna ise “Her şey kısmet” yanıtını verdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.