JÜLİDE ATEŞ İSTİFA ETTİ | Ses MagazinSes Magazin

22 Ekim 2020 - 09:51

JÜLİDE ATEŞ İSTİFA ETTİ

JÜLİDE ATEŞ İSTİFA ETTİ
Son Güncelleme :

09 Ocak 2018 - 11:52

NTV den de tek bir sözcükle istifa etmişti. Şimdi Show Tv den istifa ettiğini açıkladı. Jülide Ateş neden ve niçine meydan vermeden yüreğindekini ortaya koydu ve gideceğini ilan etti. Yüreğinin yine sesine uymuştu. Ertelediği veya yarım bıraktığı sevdasına, hayaline koşmak için. Başarılar diliyoruz…
İşte o açıklama

“Hadi yeni yılın ilk sürpriz kararı benden gelsin. Show haberi bırakıyorum… 27 yıllık meslek hayatımda biriktirdigim türlü değeri, yüreğimin binbir rengini yeni projelerde ortaya koymaya yola çıkıyorum. Evet, Show Haber’i bırakıyorum. Gerek Haber Türk’te gerekse Show Haber’de edindiğim her türlü deneyime, aldığım her hayat dersine minnetle.
“RUHUM BANA RUTİNİ TEKRARLAMA. HAYATINDA YENİ BİRŞEYLER DENE VE BUNU HEMEN YAP DİYOR”
Çalıştığım dönemde nice birinciliklere imza atmamızı sağlayan ekip arkadaşlarıma sonsuz müteşekkirlikle… Hakkım geçmişse helal ederek ve hakları geçmişse helal etmelerini dileyerek. Evet sezon ortasında böyle iş olur mu demeyin? Zaten yıllarca bir televizyoncu olarak hep televizyonun zamanına göre yaşadım. Sıkıştırılmış zamanlarda sıkıştırılmış dönemler, tatiller… Oysa insanın bir de kendi ruhunun zamanı oluyor. Ruhum bana artık rutini tekrarlama, hayatında yeni bir şeyler dene ve bunu hemen yap diyor.
” HAYDİ, SİZ DE ERTELEMEYİN VE KALBİNİZİN SESİNİ DİNLEYİN”
Yani bugüne kadar baharlar, son baharlar olmadı sadece televizyonun sezonu vardı. Oysa artık ben kendi zamanımın efendisi olarak yaşamak istiyorum. Yerim dolana kadar da koltuktaki yayın nöbetime gerekirse devam edeceğimi, bu anlamda kimseyi zor durumda bırakmayacağımı da özellikle belirtiyorum… Ki birçok değerli spikeri bünyesinde barındıran kurumumuz için benim yokluğumun sıkıntı olmayacağının bilincindeyim. Yani yeri kolayca dolabilecek bir ölümlü olduğumun farkındayım. Evet, bu benim yeni yıl kararımdı… En çok izlenen haber kanalının koltuğunu bırakmak… Sahi sizinki ne? Haydi, siz de ertelemeyin ve kalbinizin sesini dinleyin… Hayatın basılmadık yeni kumsallarında görüşmek dileğiyle… Hoşça kalın…”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.