Hülya Avşar'dan 'birlik' mesajı | Ses MagazinSes Magazin

21 Ekim 2020 - 14:06

Hülya Avşar’dan ‘birlik’ mesajı

Hülya Avşar’dan ‘birlik’ mesajı
Son Güncelleme :

20 Temmuz 2016 - 0:21

Hülya Avşar’dan Darbe Paylaşımı. Türkiye’ye yapılan darbe girişimi ülkeyi ayağı kaldırdı!15 Temmuz günü akşam saatlerinde başlayan, askeri hareketlilikte ortalık yangın yerine dönmüştü. Bunun ardından ünlülerden bazıları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek mesajlarında bulundular. Bu ünlülerden biri Hülya Avşar’dı.

Avşar sosyal medyadan paylaştığı yazıda şu ifadeleri kullandı: “Şu geçirdiğimiz zorlu süreçte Cumhurbaşkanımız’a destek vererek gücümüze güç katan tüm muhalif parti liderlerini cani gönülden teşekkür ediyorum.

HÜLYA AVŞAR’DAN CUMHURBAŞKANI PAYLAŞIMI

Beni gözyaşlarına boğan bu mücadelenin milletimiz için devamını diliyor, kayıplarımızın yakınlarına sabır, Cumhurbaşkanımız’a suikast girişimini sadece hayallerinde canlandıran darbecileri nefretle kınadığımı iletiyorum. Biz milletini çok kısa zamanda – tedirginliğimiz sürse dahi- rahatlatan devlet büyüklerimize teşekkür ederim.

Huzur, sevgi, birlik ve beraberlik zamanlarının yakın olduğu düşüncesindeyim. Önemli olan birbirimize sevgiyle kucak açmak, gençlerimize barışı aşılayalım, hedefimizi güçlü çalışkan kimseye ihtiyacı olmayan bir toplum olmak olsun”.

BARIŞ VE HUZURA DAVET ETTİ

Halk, yaşadığı darbe şokunu üzerinden atmaya çalışırken, ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından ülkenin üzerindeki gerginliği ve ayrışmayı sonlandırmak adına paylaşımlarda bulunuyorlar. Bu isimlerin sonuncusu Hülya Avşar oldu. Şimdilerde Selfie adlı filminin çekimleriyle meşgul olan Avşar, sosyal medya hesabından paylaştığı uzun bir metinle insanları birlik ve barış içinde yaşamaya davet ediyor. Yazdıkları takipçileri tarafından da çok sayıda beğeni alan Hülya Avşar’ın kaleminden çıkanlar şöyle:

BU BİRLİKTELİK BENİ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLATTI

Hülya Avşardan Darbe Paylaşımı

“Şu geçirdiğimiz sıkıntılı günlerde Cumhurbaşkanımıza destek olarak gücümüze güç katan bütün parti başkanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Beni hüngür hüngür ağlatan bu birlikteliğin ülkemiz için devamını diliyor, kayıplarımıza rahmet eyliyor, Cumhurbaşkanımıza suikast yapmayı ancak hayal edebilen darbecileri nefretle kınıyorum. Biz halkını çok kısa sürede tedirginlik devam etse de- rahatlatan devlet yönetimine minnettarım. Huzur, sevgi, birlik içinde günlerin yakın olduğuna yürekten inanıyorum. Yeter ki birbirimize sevgiyle sarılalım, gençlerimize barışı aşılayalım, hedefimizi güçlü, çalışkan, kimseye müdanası olmayan, bir millet olarak belirleyelim. Bu da ancak şimdi olduğu gibi hırslarımızdan arınıp birlik olmakla başarılır.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.