FATİH TERİM, PLAZMA BAĞIŞI YAPILMASI İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU | Ses MagazinSes Magazin

25 Kasım 2020 - 07:53

FATİH TERİM, PLAZMA BAĞIŞI YAPILMASI İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU

FATİH TERİM, PLAZMA BAĞIŞI YAPILMASI İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2020 - 17:03

18 views

Galatasaray Teknik Direktörü  Fatih Terim sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda, Kızılay’a plazma bağışı yapılması için çağrıda bulunarak, “Plazmanı Kızılay’a bağışka, Kızılay da senin için hastanelere ulaştırsın.” İfadelerini kullandı.

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve geçtiğimiz ay bu sebeple hastanede yatan, daha sonra da hastalığı yenen Fatih Terim, Kızılay’a plazma bağışı yapılması için çağrıda bulundu.

Hastalığı yenenlerden alınan plazma bağışı birçok hastaya umut olurken, Terim de sosyal sorumluluk kapsamında vatandaşlara çağrı yaptı.

“BİNLERCE İNSANA UMUT OLABİLİRSİN”

İyileştiği için mücadelenin bitmediğini söyleyen Fatih Terim, “Canla, kanla, koronavirüsle mücadeleye devam edeceğiz. Sen de bu virüse karşı zafer kazandıysan binlerce insana umut olabilirsin. Plazmanı Kızılay’a bağışla, Kızılay da senin için hastanelere ulaştırsın.” diyerek çektiği videoyu paylaştı.

KIZILAY FATİH TERİM’E TEŞEKKÜR ETTİ

Kızılay da resmi sosyal medya sayfasından Fatih Terim’e teşekkür ederek, “Kovid-19 ile mücadelesinden galip ayrılan Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’e plazma bağış çağrıları için teşekkür eder, tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.” açıklamasını yaptı.

Kaynak: EnsonHaber

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.