FATİH TERİM KORONAVİRÜSE YAKALANDI ! | Ses MagazinSes Magazin

23 Ekim 2020 - 14:25

FATİH TERİM KORONAVİRÜSE YAKALANDI !

FATİH TERİM KORONAVİRÜSE YAKALANDI !
Son Güncelleme :

24 Mart 2020 - 15:03

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını söyledi.

Sarı-kırmızılı takımın ve Türk futbolunun 66 yaşındaki başarılı teknik adamı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün yapılan test sonuçlarına göre koronavirüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.” ifadelerini kullandı.

Öte taraftan Galatasaray‘ın yardımcı antrenörleri Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın testleri negatif çıktı.

GALATASARAY’DAN  DESTEK 

Fatih Terim’in koronavirüs testinin pozitif olduğunu açıklamasının ardından Galatasaray’dan destek açıklaması geldi. Açıklamada, “Biz omuz omuza verince neleri başarmadık ki! Seninleyiz hocam! Bir kez daha birlikte yeneceğiz.” ifadelerine yer verildi.

TFF’DEN TERİM’E GEÇMİŞ OLSUN !

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testleri pozitif çıkan Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve sarı-kırmızılı futbol takımının teknik direktörü Fatih Terim için “geçmiş olsun” mesajı yayımladı.

TFF’den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Galatasaray Spor Kulübünün önce İkinci Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak, daha sonra da Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim’in koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Sayın Fatih Terim ve Sayın Abdurrahim Albayrak’a acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Terim ve Albayrak aileleri ile Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

Kaynak: CnnTürk

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.