EYLÜL METİN YENİDEN DOĞDU | Ses MagazinSes Magazin

27 Ekim 2020 - 06:56

EYLÜL METİN YENİDEN DOĞDU

EYLÜL METİN YENİDEN DOĞDU
Son Güncelleme :

17 Temmuz 2017 - 23:17

uzun bir aranın ardından tekrar, müzik çalışmalarına devam etmeye karar veren sanatçı 5 şarkılık maxi single ile müzik marketlerdeki yerini aldı. 1 yıldan fazla eser seçimi, 6 ay kadar uzun bir süre şarkıların yapımı için günleri, geceleri birbirine karışan sanatçı finalde titizlikle hazırlanmış muhteşem eserlere imzasını attı.

UZUN BİR ARADAN SONRA, RAKİPSİZ OLDUĞU SAHNELERDEN ALBÜMLE DÖNÜYOR.

Eğlencenin nabzını tutan ERDEM KINAY’ın aranjörlüğünde hazırlanan ve çıkış parçası ile aynı adı taşıyan TAY TAY Hadi BAY BAY’da, SENİ ALLAH’A HAVALE ETTİM ve UNUTULUR isimli 2 parça ve 2 remix daha bulunuyor. BARIŞ MÜZİK etiketi ile çıkan TAY TAY’ın klip yönetmenliğini ise; ERKAN NAS üstlendi.

VE 6 GÜNDE 1 MİLYON’U AŞKIN İZLENME

İlk Youtube kanalında gösterime giren Eylül Metin “Tay Tay Hadi Bay Bay” klip’i ilk 6 günde 1 milyon izlenme ile, uzun bir aradan sonra Sanatçının ne kadar çok özlendiğini ortaya çıkarmış oldu.
Aynı zamanda tüm müzik listelerinde 1 numaraya yerleşen “Tay Tay hadi Bay Bay”, radyolar, müzik kanalları ve magazin programlarında en çok çalınanlar arasına girdi.

EYLÜL METİN’in albümünü dinlemeye başladığınızda; önce TAY TAY’da duracaksınız, sonra tempo tutacaksınız, sonunda da EYLÜL METİN size sahnenin o benzersiz coşkusunu getirecek.

Kısaca bu yaz güneş sizi kavuracak, EYLÜL METİN coşturacak.

İletişim
Erhan Arı
05325051525
www.erhanari.net www.eylumetin.com

İŞTE O ŞARKI

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.