ESKİ SEVGİLİYE MESAJ VAR | Ses MagazinSes Magazin

22 Ekim 2020 - 05:56

ESKİ SEVGİLİYE MESAJ VAR

ESKİ SEVGİLİYE  MESAJ VAR
Son Güncelleme :

17 Şubat 2019 - 1:46

Bu şarkı aşk

acısı çekenlere

‘NEDEN’

Münir Yıldız, dördüncü single’ını tamamladı. Sanatçı, biten ilişkisinin ardından yazdığı “Neden” adlı duygusal çalışmayı 14 Şubat Sevgililer Gününde yayınlandı .

2017 yılında çıkardığı “Hoppa Ninna” single’ıyla müzik dünyasına adım atan, hemen ardından “Sevmedim Say” ve “Parayla Saadet Olmaz” single’larını yayınlayan Münir Yıldız, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanıyor. Yeni bir single daha hazırlayan sanatçı, bu kez kendi bestelediği bir şarkıyı seslendirdi.

AŞK ACISI ÇEKENLERİ

DERİNDEN ETKİLEYECEK

Münir Yıldız, söz ve müziği kendisine ait “Neden” isimli çalışmada biten ilişkisinin ardından yaşadıklarını anlattı: “Yeni şarkım ‘Neden’, anlam veremediğim bir ayrılık hikayesinden doğdu. O sebepsiz ve ani gidişin ardından yaşadığım acıyla yazdığım bu şarkı, eminim aşk acısı çeken herkesi derinden etkileyecek.”

ŞARKININ KLİBİNDE

YÖNETMEN KOLTUĞUNDA

Münir Yıldız, ayrılık acısı çekenlere ithaf ettiği yeni single’ını 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çıkardı. Çalışma, 3 Adım Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. Münir Yıldız’ın yönetmenliğini de üstlendiği video klip, aynı gün müzik kanallarında yayına girdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.