'ÇAKALLARLA DANS 4′ İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR | Ses MagazinSes Magazin

21 Ekim 2020 - 15:37

‘ÇAKALLARLA DANS 4′ İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR

‘ÇAKALLARLA DANS 4′ İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR
Son Güncelleme :

10 Ağustos 2016 - 16:44

‘Çakallarla Dans’ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ile çekimlerine başlayan ‘Çakallarla Dans 4’ sette basın mensuplarını ağırladı.

Ayağındaki ayakkabıları için çanta benzetmesi yapan Şevket Çoruh, ‘‘Mobilyalı ayakkabı normalde görsem kaçarım’’ diyerek herkesi güldürdü. Akabinde, ‘‘4 filmden sonra, bir 6 tane daha oynarım. 10.su çekilir sonra yeter…Çok eğlendiğimizi ve seyirciyi de çok eğlendireceğimizi söyleyebilirim’’ dedi.

Yönetmen Murat Şeker, ‘’İki yılda bir ‘Çakallarla Dans’ serisi 4’le devam ediyor. Aynı kadro sapasağlam buradayız. Senaryomuz serinin en iyisi oldu. 2 aralıkta seyirciyi kahkaha tufanı bekliyor’’ dedi.

İlker Ayrık, ‘‘Çakallar ekibi olarak çok eğleniyoruz. İnşallah bu eğlence salonlarda da taşar… Hava sıcak ama set çok keyifli…’’ dedi.

Timur Acar, ‘‘Ekip süper güzel bir komedi seyirciyi bekliyor’’ dedi. Basın mensuplarının yeni evlenen Timur Acar’a ‘Balayınız yarıda kaldı. Siteminiz var mı?’ sorusuna ‘Balayımı yaptım. Sitemim yok’ derken yüzünü buruşturması gözlerden kaçmadı.

Murat Akkoyunlu, ‘‘Serinin en komik senaryosu 4. oldu. Çok eğleniyoruz çekimlerde’’ dedi.

Sarı saçları ve abartılı takılarıyla dikkat çeken Didem Balçın, ‘‘Zengin görünüyorum evet, Murat Şeker setinde herşey gerçek…Tırnaklarım bile altın kaplama’’ diyerek espiri yaptı.

Hakan Bilgin, ‘‘Bir yıldır çocuklar gibi heyecanla senaryonun bitmesini bekliyorduk koşa koşa geldik. Eski dostlar buluştu’’ dedi.

Çakallar Dans 4 filmi konusu:

Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)…

Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır.

Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.

_MG_1156-son _MG_1317-son _MG_1187-son _MG_1436-son

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.