Bu yılın modası Hüseyin Tatlı geliyor ! | Ses MagazinSes Magazin

25 Ekim 2020 - 11:54

Bu yılın modası Hüseyin Tatlı geliyor !

Bu yılın modası Hüseyin Tatlı geliyor !
Son Güncelleme :

24 Haziran 2016 - 19:18

Çakma imparatorlar ilan edilenlere inat, detone okuyup ta imparator olarak lanse edilenlere inat, canlı performans sergili-yemeyenlere inat Hüseyin Tatlı geliyor. Yeni şarkılar, yeni imaj ve süper sesi ve tabi ki yorumuyla Hüseyin Tatlı tüm mütevazi kişiliği ile geliyor.

Ortalığı boş bulup yıllarca İbrahim Tatlıses’e rakip olamayan sözde türkücüler kendilerine bir çakma imparator bulup piyasaya sürdüler. İki şarkı ile havaya soktukları çakma imparator gerçekten kendine bunu inandırmış ve imparator edalarıyla dolaşmaya başlamış. Daha şarkıları doğru dürüst seslendiremeyen detone imparator bu ülkenin yetiştirdiği en büyük ses İbrahim Tatlıses’ten hicaz et alma gereği bile duymamış.

Şimdi abisi İbrahim Tatlıses’in her şeyini örnek alarak müzik piyasasına iddialı bir giriş yapan Hüseyin Tatlı nasıl olurmuş, yorum nasıl olunur muş, şarkı nasıl söylenirmiş herkese hodri meydan diyerek ortaya çıktı. İmparator olunmaz imparator doğulur sözleriyle piyasaya iddialı giren Hüseyin Tatlı abisine rakip olmak değil, imparator olmak adına değil sadece abisinin de sesini desteklediğini bildiği ve en iyi şeyi yapmaya şarkı söylemeye çalıştığını bunu da herkese ispatlayacak yüreği olduğunu açıkladı.

Dikkat çakma imparatorlar siz sadece asıllarını yaşatırsınız diyerek müsaadenizle Hüseyin Tatlı’ya bir kulak verme zamanı geldi diyor…

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.