BİRCAN BALİ’DEN ŞOK EDİCİ İTİRAF | Ses MagazinSes Magazin

7 Mayıs 2021 - 03:58

BİRCAN BALİ’DEN ŞOK EDİCİ İTİRAF

Boşandıktan sonra suskunluğunu eski partneri Ece Erken’e bozan Bircan Bali, çarpıcı açıklamalar yaptı. Bircan Bali boşandıktan sonra…sesmagazin.com’da

BİRCAN BALİ’DEN ŞOK EDİCİ İTİRAF
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2021 - 17:46

Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali, Ece Erken’in Youtube programına konuk oldu. Geçtiğimiz aylarda avukat Ömer Gezen’den boşanan Bali, şaşırtan itirafta bulundu. ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programının sunucusu Bircan Bali, 2019 yılında dünyaevine girdiği avukat Ömer Gezen’den geçtiğimiz ay boşandı. Bali açıklamasında, “Evli gittim bekar geldim. Saygı çerçevesinde bitti. Bir tedbir kararı var sadece ben açıklama yapabilirim” dedi.

Boşandıktan sonra suskunluğunu eski partneri Ece Erken’e bozan Bircan Bali, çarpıcı açıklamalar yaptı. Bircan Bali boşandıktan sonra kendisine erkeklerden mesaj yağdığını söyledi. Bali açıklamasında “Mavi tıklılar, oyuncular DM’den yazıyor” dedi. Bircan Bali, kızı Saygı’nın velayetinin kendisinde olduğunu söyledi. Bali, hakkında olumsuz yorum yapanlara ise “Beni konuşmayın. Ben magazin figürü değilim” diyerek karşılık verdi.

(Kaynak:snobmagazin.com)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.