ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: MERYEM UZERLİ KAZANDIĞI PARAYI TÜRKÇE ÖĞRENMEYE HARCASIN | Ses MagazinSes Magazin

24 Ekim 2020 - 08:26

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: MERYEM UZERLİ KAZANDIĞI PARAYI TÜRKÇE ÖĞRENMEYE HARCASIN

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: MERYEM UZERLİ KAZANDIĞI PARAYI TÜRKÇE ÖĞRENMEYE HARCASIN
Son Güncelleme :

10 Ağustos 2016 - 14:03

Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi, önceki gün KKTC’nin tek alışveriş merkezi 1001 Airport Mall’da yetenek avına çıktı.

Yarışmanın ünlü jüri üyeleri Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez, yine tatlı atışmalarla konuklara keyifli dakikalar yaşattı. Meryem Uzerli’yi inandırıcı bulmadığını söyleyen Armağan Çağlayan, “Meryem Uzerli o kadar para kazanıyor. Kazandığı parayı biraz da Türkçe öğrenmeye harcasın. Her dizide sürekli onun Türkçesine göre rol yazılıyor. Nereye kadar böyle olacak” dedi. Yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna dahil olan Nurgül Yeşilçay’la ilgili de konuşan Armağan Çağlayan, “Nurgül’ün oyunculuğunu tartışmaya gerek yok. Çok başarılı bir oyuncu. Sultan rolünde izlemeden bir şey diyemem ama merakla bekliyorum. Eminim diziye çok şey katacaktır” sözleriyle ünlü oyuncuya övgüler yağdırdı.

MOC KKTC 5 Ugurkan Erez & Mehmet Akalın & Banu NOyan & İnci Pars & Armagan Çaglayan İnci Pars & Armagan Çağlayan & Mehmet Akalın & Banu Noyan & Ugurkan Erez & Çiğdem Tunç

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.